Menu

Van de voorzitter – september

Het nieuwe seizoen is begonnen en het is echt even wennen. We zijn later begonnen dan normaal en dat voelt niet vertrouwd aan. Natuurlijk was ik ook groot voorstander van de nieuwe door de KNVB voorgestelde tijdskalender. Dat betekent in praktijk later beginnen met de voorbereiding van het nieuwe seizoen, zeg maar na de schoolvakanties. […]

Door Bas Snijders op 25 september 2017 Lees meer

Van de voorzitter – juni

Het seizoen zit erop. Pff… het was een lang seizoen met natuurlijk sportief gezien een totaal verkeerde afloop. Degradatie van 1e elftal en maar 1 echt kampioenselftal de F1 , een promovendus (D1) en drie titels bij het kampioenschap van de Hoeksche Waard. Een erg magere score, waarbij de zin om nog na te evalueren volledig […]

Door Kjeld op 02 juli 2017 Lees meer

Van de voorzitter – mei

Op donderdag 11 mei werd ik volkomen verrast  door mijn mede bestuursleden door  uitgebreid aandacht te besteden aan mijn 10 jarig jubileum als voorzitter.  Ik was al erg uitgelaten, om dat Ajax na een wedstrijd, die bol stond van de spanning, de finale van de Europe Leaque had gehaald. Daarna kwam er nog een schepje […]

Door Kjeld op 24 mei 2017 Lees meer

Van de voorzitter – april

De meimaand is volgens Arjan Robben de leukste maand voor voetballers als de beslissingen vallen. Daar doe je het voor! Maar het is wel gezien vanuit het perspectief van een kampioen. Als je ieder jaar speelt om het kampioenschap en het ook wordt, dan is het begrijpelijke taal. Maar waar gewonnen wordt, wordt ook verloren. […]

Door Kjeld op 19 april 2017 Lees meer

Van de voorzitter – maart

Ik ontkom er niet aan om terug te komen op het incident bij NSVV – Papendrecht. Tijdens deze wedstrijd zijn er vermeende racistische opmerkingen gemaakt naar een donkere speler van Papendrecht. Vooropgesteld, ik ben er 100% van overtuigd dat er wat geroepen is. Maar daar wil ik het niet over hebben, want er is al […]

Door Kjeld op 19 maart 2017 Lees meer

Van de voorzitter – februari

Het winterweer zorgt ervoor, dat het voetbal in 2017 nog niet lekker op gang komt. Het is nu half februari en eigenlijk is er maar één normaal voetbalweekend geweest. Als de weerberichten op zondag 12 februari juist zijn, dan kan het voetbal volgende week weer losbasten. Gelukkig, want iedere week de onzekerheid of het wel […]

Door Kjeld op 23 februari 2017 Lees meer

Nieuwjaarspeech 2017 Arie Kruithof

Nieuwjaarspeech 2017 1 jaar geleden hield ik mijn nieuwjaarspeech na een ontzettend lastig jaar voor NSVV. Resultaat was veel gemopper en kritiek op alles en nog wat. Dieptepunt was het ontslag van Wim v/d Steene. Overigens voor sommige supporters was het een hoogtepunt. Hierdoor waren door dit ontslag wel veel leden geïnteresseerd in mijn nieuwjaarspeech. […]

Door Bas Snijders op 25 januari 2017 Lees meer

Van de voorzitter – december

Mijn laatste column van het jaar. Aan het terugblikken en vooruitkijken doe ik nog niet aan. Dat vind ik speciaal voorbehouden aan de nieuwjaarspeech op 7 januari. Natuurlijk hoop ik dat het druk is, maar zoals gewoonlijk zal mijn 1e column voor het nieuwe jaar bestaan uit deze nieuwjaarspeech. De discussie over het nieuwe kunstgrasveld […]

Door Kjeld op 28 december 2016 Lees meer

Van de voorzitter – november

Op zondagmorgen je maandelijkse stukje schrijven is toch altijd je er even toe zetten. (Nog) vroeger op dan normaal en eerlijk is eerlijk voel ik meer druk, omdat er toch maar weer een leesbaar verhaal bij de communicatiecommissie moet komen. Maar supporter als ik ben, gaat het toch een stukje makkelijker als het 1e goed […]

Door Kjeld op 20 november 2016 Lees meer

Van de voorzitter – oktober

Waar kan het deze maand anders over gaan dan over de ophef rond de kunstgrasvelden. Zeker als je als voetbalclub juist wil beginnen met de aanleg ervan. Op de web site hebben jullie al kunnen lezen, dat de aanleg hiervan is uitgesteld en dat ik de leden nader zou informeren via mijn column “van de […]

Door Kjeld op 14 oktober 2016 Lees meer