Menu

Sinterklaas en zijn Pieten komen op bezoek bij v.v. N.S.V.V.

Geplaatst op 18 november 2017 door Cindy Vos

De pepernoten, taaitaai en de chocoladeletters liggen volop in de winkels. De speelgoedfolders rollen met bosjes de brievenbussen in. 5 december is nog wel heel ver weg.

Maar de Sint en zijn Pieten zijn al volop met de voorbereidingen bezig. De Sintcommissie heeft daarom maar eens naar Spanje gebeld, om te vragen of de Sint met zijn Pieten ook dit jaar een avondje vrij kunnen maken om onze voetbalvereniging te bezoeken.

En jawel hoor, nadat we allebei de agenda’s erbij hadden gehaald, hebben we een datum kunnen prikken.
VRIJDAGAVOND 24 NOVEMBER AANVANG 19.00 UUR (Zet in je agenda)

De Sint vroeg voor wie hij nu eigenlijk moest komen en hoeveel kinderen hij kan verwachten i.v.m. de cadeautjes. Nou daar wisten wij niet helemaal een antwoord op te geven, maar wel dat ons Sinterklaasfeest ALLEEN VOOR DE JO9, JO8, JO7 & JO6 PUPILLEN georganiseerd wordt.
DSC_9190

Reacties gesloten.